Motoserce 2015 - Oddajemy krew i pomagamy kulejącym Aniołom ! ZDJĘCIA!

25 kwietnia Pszczyna znów zapełni się motocyklistami z całego kraju, którzy przyjadą do naszego miasta, by promować ideę krwiodawstwa. Motoserce to impreza, która cieszy się ogromną popularnością. Od 2009 do 2014 roku klubom motocyklowym udało się zebrać ponad 18 tysięcy litrów krwi. To bezcenny dar. Zakład Produkcji Podłoża do Pieczarek Ryszarda Wrony doceniając wagę wydarzenia wspiera organizację Motoserca. W tym roku chce też dodatkowo pomóc Stowarzyszeniu Kulejących Aniołów, które opiekuje się dziećmi i osobami niepełnosprawnymi umysłowo z terenu gminy. Stowarzyszenie potrzebuje środków na ukończenie budowy domu opieki dla swoich wychowanków.
Żeby pomóc stowarzyszeniu wystarczy podczas Motoserca ... kupić za 3 złote pyszną grzybową zupę, która zostanie wystawiona na specjalnym, oznaczonym stoisku. (Sponsorem posiłku jest Zakład Produkcji Podłoża do Pieczarek Ryszarda Wrony).
Na stoisku znajdzie się także skarbonka Stowarzyszenia, do której każdy chętny będzie mógł wrzucać datki.
- Dla nas liczy się każdy grosz, bo to dar serca. Żadnego nie zmarnujemy - mówi przewodnicząca Stowarzyszenia Krystyna Fuławka, która bardzo cieszy się inicjatywy Zakładu Produkcji Podłoża do Pieczarek Ryszarda Wrony, który od dawna pomaga Stowarzyszeniu.

Zdjęcia wykonane: www.mgfoto.pless.pl

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!